Čarodějnice v Patře

Dne 26. 4. v klubu proběhla velká akce Miss Čarodějnice 2017. Zúčastnit se mohli holky a kluci, jak z klubu Čas, tak i z klubu Čásek.  Soutěžících čarodějnic a čarodějů se nakonec sešlo 14, ostatní, kteří se nechtěli převléci za čarodějnici a soutěžit, se akce zúčastnili jako diváci. Společně pak na konci pomocí hlasovacích lístečků vybrali svého vítěze, konkrétně vítězku Anetu, která se aktivně zapojila do všech soutěžních disciplín.

Soutěží bylo celkem šest. První disciplínou byla „Promenáda“ a představení se. Všichni čarodějové a čarodějnice nás seznámili se svou přezdívkou, mírami, počty zubů, hrbů nebo prstů, se svým čarodějnickým zvířetem, bydlištěm a nakonec i typem koštěte. Druhá disciplína byla o tom, co je čarodějům a čarodějnicím nejbližší, a to skládání zaklínadel a jízda na koštěti. Nejtěžší pro všechny soutěžící bylo rozpoznání bylinek k míchání lektvaru. Chuť i čich si ale hned spravili při čarodějnickém reji, tedy v soutěži o nejlepší čarodějnický tanec.

Nakonec všichni soutěžící ukázali svoji odvahu a při zkoušce ohněm se upálit nenechali 🙂

Za dívky tedy zvítězila čarodějnice Aneta neboli Krvavá Marry a nejlepším čarodějem se stal Martínek s přezdívkou Páťa Lavor. Výhercům gratulujeme a už jsme zvědaví na další ročník, zda si svůj titul obhájí.