Taneční vystoupení Dětí z města

Dne 8. 9. 2019 se taneční skupina Děti z města zúčastnila 3. ročníku novobydžovského Food festivalu. Diváci mohli vidět dvě taneční sestavy, které si tanečníci sami vymysleli a poté i natrénovali. Přispěli tak k příjemné atmosféře, která na Food festivalu panovala. Tanečníkům se vystoupení moc povedlo. Pořadatelé akce děti odměnili balíčkem dobrot a pamětním listem.  Celé taneční vystoupení mělo velký úspěch.

 

Loučení s prázdninami

Dne 29. 8. 2019 proběhla v NZDM již tradiční akce Loučení s prázdninami. Letos se celé soutěžní odpoledne neslo v duchu Olympijských her .Na hřišti za obchodním domem Lidl bylo připraveno celkem 5 disciplín. Každý, kdo daný úkol splnil, získal malou odměnu v podobě bonbonů. Všichni soutěžící sbírali body na jednotlivých stanovištích, které jsme následně sečetli a vyhlásili vítěze. Hlavními cenami byly především školní potřeby a samozřejmě olympijské medaile. Číst dál

 

Exkurze – Policie ČR v Novém Bydžově

Dne 5. 6. jsme se s našimi uživateli z klubu Čásek vydali na exkurzi na Obvodní oddělení Policie ČR v Novém Bydžově. Po uvítání a předání základních informací o Policii ČR jsme si prohlídli místnost dozorčího útvaru, kde děti nejvíce zaujal kamerový systém. Dále jsme pokračovali do garáže, kde jsme si s nprap. Jaromírem Pelánkem povídali o služebních vozidlech, výstroji a výzbroji pořádkové jednotky.

Číst dál